Współpraca


kontakt@popielove.com


Myślisz o reklamie na moim blogu? A może o innym rodzaju współpracy? Jestem otwarta na wszelkie pomysły, a jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanej wizji, możemy stworzyć ją razem.

WSPÓŁPRACA COPYWRITERSKA

Jestem otwarta na wszelką współpracę copywriterską, obejmującą posty inspirowane, posty tworzone we współpracy oraz recenzje. Ze swojej strony oferuję teksty wolne od błędów stylistycznych, ortograficznych oraz interpunkcyjnych, tworzone według zasad autentycznego copywritingu.

Nie wysyłam tekstów do akceptacji, nie podejmuję również współpracy polegającej na otrzymaniu od kontrahenta tekstu lub jego fragmentów, które muszę zawrzeć w poście, czy innych wytycznych odnośnie tego, co w jego treści ma się znaleźć.

WSPÓŁPRACA FOTOGRAFICZNA

Podejmę się współpracy fotograficznej w ramach plenerów, wyjazdów, szkoleń i wypraw fotograficznych oraz testów sprzętu. Ze swojej strony oferuję rzetelne teksty poparte zdjęciami obrobionymi w profesjonalnym programie graficznym.

WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Co do zasady, współpracę barterową podejmę wyłącznie w sytuacji, gdy oferowany przez Ciebie produkt jest zgodny z moimi potrzebami oraz jego wartość jest co najmniej równowartością kosztów pracy oraz amortyzacji sprzętu wykorzystywanych w tejże współpracy.


Przede wszystkim, najważniejsi są dla mnie moi czytelnicy i zależy mi na ich zaufaniu. Dlatego we wpisie znajdzie się informacja, że został on stworzony we współpracy z Twoją marką.


Zanim napiszesz do mnie z konkretną ofertą, upewnij się, proszę, czy mój styl, moje przekonania, to, o czym piszę i to, jaka jestem, wpisuje się w Twoją markę i to, co nią przekazujesz. Dla pomocy, załączam poniżej mój moodboard osobisty:

Powiększ
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję na owocną współpracę.
Ula Popiel