Współpraca


kontakt@popielove.com


Myślisz o reklamie na moim blogu? A może o innym rodzaju współpracy? Przede wszystkim bardzo się cieszę i mam nadzieję, ze stworzymy razem coś ekstra. Jestem otwarta na wszelkie pomysły, a jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanej wizji, możemy stworzyć ją wspólnie.
Zastanawiasz się, w jakich obszarach współpracuję? Poniżej znajdziesz więcej informacji.

WSPÓŁPRACA COPYWRITERSKA

Chętnie podejmę się współpracy copywriterskiej, obejmującej posty inspirowane, posty tworzone we współpracy oraz recenzje.

Miej na uwadze, że nie wysyłam tekstów do akceptacji, nie podejmuję również współpracy polegającej na otrzymaniu od kontrahenta tekstu lub fragmentów, które muszę zawrzeć w poście, czy innych wytycznych odnośnie opinii, jaka w tekście ma być zawarta. Dopuszczalnymi elementami tekstu mogą być linki do strony internetowej, sklepu internetowego oraz inne tego typu składowe współpracy.

WSPÓŁPRACA FOTOGRAFICZNA

Z przyjemnością podejmę się współpracy fotograficznej w ramach plenerów, wyjazdów, szkoleń i wypraw fotograficznych oraz testów sprzętu. Ze swojej strony oferuję rzetelne teksty poparte zdjęciami obrobionymi w profesjonalnym programie graficznym.

WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Co do zasady, współpracę barterową podejmę w sytuacji, gdy oferowany przez Ciebie produkt jest zgodny z moimi potrzebami oraz jego wartość jest co najmniej równowartością kosztów pracy oraz amortyzacji sprzętu w niej wykorzystywanego.


Przede wszystkim, najważniejsi są dla mnie moi czytelnicy i zależy mi na ich zaufaniu. Dlatego we wpisie znajdzie się informacja, że został on stworzony we współpracy z Twoją marką.


Moje przykładowe współprace

Testowanie fotozeszytu z marką Saal Digital

Zanim napiszesz do mnie z konkretną ofertą, upewnij się, proszę, czy mój styl, moje przekonania, to, o czym piszę i to, jaka jestem, wpisuje się w Twoją markę i to, co nią przekazujesz. Ja z mojej strony zobowiązuję się do tego samego.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję na owocną współpracę.
Ula Popiel